IN 2020 GEKOPPELD AAN DE NL14-1390651


NL14-1390710, "Silver Ten"

Hij is een zoon van "Octavio" x "Grizzle Lady". "Octavio"
is een zoon van twee superduiven. Zijn vader is "Lionel": 1e NPO Chateauroux en 1e Provinciaal Boxtel. "Lionel" is een zoon van "Conan" (zoon "Jules" x "De Engels 55") x "Aphrodite" (dochter "De Big Boom" x "Evita"). Zijn moeder is "Pearl", een dochter van "Ramon" x "De Engels 67". Zij is ook de moeder van "Iron Man": 1e Asduif Oud + 1e Asduif dagfond ccg 2013). "Grizzle Lady" is een dochter van "Jacques" x "De Grijze 251". "Jacques" is een broer van "Nightrider": 2e Internationale Asduif Marathon W.E.N.C. 2008. "De Grijze 251" is een zuster van de moeder van de "De Lichte Morlincourt". Hij is weer de vader van "Tinkelbel". Helaas is "Grizzle Lady" er niet meer, want ze is in de zomer van 2014 ontsnapt en niet meer teruggekomen. "Silver Ten" is een broer van "Mano Manos": 1e Asduif Oud + Natour rayon "De Wâlden".


Vader van:


NL19-1183306, "De 306": NL16-1004333, "De 333" (bij Rink Wijnstra)
5e Kalkar 1.296 d. (136e Prov. 11.161 d.)

. moeder van NL18-1393116:

8e Chateeaudun 586 d. (28e NPO 2.927 d.) 1e Gennep 182 d. (3e - 640 d./98e Prov. 9.143 d.)
41e Chimay 2.397 d. (75e NPO 5.244 d.) 2e Weert 1.239 d. (20e Prov. 20.693 d.)
79e Deurne 4.417 d. (228e Prov. 17.128 d.) 3e Heusden-Z. 1.100 d. (89e Prov. 16.314 d.)
. 4e Weert 993 d. (460e Prov. 18.507 d.)
NL20-1023158, "Silver Ten Azra 158" 7e Kalkar 541 d. (429e Prov. 9.390 d.)
26e HS3 758 d. (215 km) Sevilla Pigeon OLR 2020 8e Gennep 1.041 d. (227e Prov. 13.300 d.)
79e Finale 655 d. (510 km) Sevilla Pigeon OLR 2020 10e Deurne 1.004 d. (267e Prov. 17.128 d.)
112e HS1 1.285 d. (143 km) Sevilla Pigeon OLR 2020 12e Deventer 999 d.
129e HS2 1.229 d. (207 km) Sevilla Pigeon OLR 2020 13e Bierges 207 d. (149e Prov. 4.386 d.)
4e Asduif Sevilla Pigeon OLR 2020
14e Gennep 945 d. (142e Prov. 17.295 d.)
. 16e Chimay 3.277 d. (39e Prov. 19.191 d.)
NL17-1579906, "Het Ooievaartje 906" 16e Heusden-Z. 853 d.
. moeder van NL19-1183374: 28e Chimay 2.772 d. (93e Prov. 16.733 d.)
21e Gennep 3.080 d. (422e Prov. 18.061 d.) 46e Quievrain 2.565 d.
24e Blankenheim 836 d. (220e Prov. 6.025 d.) 52e Blankenheim 1.090 d. (395e Prov. 6.025 d.)
31e Deurne 4.453 d. (139e Prov. 17.128 d.) 60e Deurne 1.302 d.
82e Rethel 1871 d. (224e Prov. 8.181 d.) 1e Asduif Vitesse p.v. De Dowetille 2019
86e Arlon 1.255 d. (135e NPO 3.691 d.) 3e Asduif Vitesse rayon De Wâlden 2019
107e Fay aux Loges 965 d. (214e NPO 2.647 d. N.) . moeder van NL17-1827432, "De Kras":
116e Troyes 1.746 d. (201e NPO 4.932 d. N.) 2e Heusden-Z. 1.100 d. (37e Prov. 16.314 d.)
184e Gennep 2.788 d. (266e Prov. 13.300 d.) 5e Troyes 1.223 d. (36e NPO 7.372 d.)
678e Prov. Bierges 7.047 d. 6e Chateauroux 361 d. (17e NPO 1.307 d.)
706e NPO Rethel 7.154 d.. 19e Arlon 648 d. (121e Prov. 5.724 d.)
2e Asduif Oud p.v. De Dowetille 2020 25e Chateaudun 472 d. (157e NPO 2.381 d.)
3e Asduif Oud + Natour rayon De Wâlden 2020 35e Chimay 2.646 d. (169e Prov. 16.989 d.)
4e Asduif Oud samenspel De Eenheid 2020 . grootmoeder van NL18-1393146, "Klz. 333":
. 2e Quievrain 533 d. (17e - 3.031 d./98e Prov. 19.843 d.)
NL17-1579965, "De 965" 2e Gennep 182 d. (5e - 640 d./131e Prov. 9.143 d.)
21e Gennep 3.575 d. (103e Prov. 24.170 d.) 5e Chimay 1.314 d. (27e Prov. 8.722 d.)
57e Sens 1.418 d. (110e NPO 3.780 d.) 7e Kalkar 541 d. (89e - 3.402 d./200e Prov. 9.390 d.)
74e Troyes 1.627 d. (289e NPO 7.270 d.) 7e Heusden-Z. 1.100 d. (189e Prov. 16.314 d.)
80e Deventer 1.505 d. (253e Prov. 3.955 d.) 7e Chimay 464 d. (27e - 2.767 d./71e - 17.265 d.)
97e Morlincourt 1.910 d. (460e Nat. 17.544 d. S4) 11e Deurne 1.004 d. (270e Prov. 17.128 d.)
101e Deurne 2.607 d. (688e Prov. 21.072 d.) 12e Weert 993 d. (957e Prov. 18.507 d.)
181e Gennep 5.037 d. (488e Prov. 21.894 d.) 18e Heusden-Z. 853 d. (705e Prov. 14.258 d.)
484e Quievrain 5.103 d. (1132e Prov. 13.332 d.) 23e Gennep 945 d. (267e Prov. 17.295 d.)
. 1e Asduif Generaal Kort samenspel D 2019
NL18-1394459, "De 459" . grootmoeder van NL18-1393147, "Kld. 333":
94e Deventer 2.104 d. (538e Prov. 8.510 d.) 1e Arlon 145 d. (2e - 1.421 d./4e Prov. 8.960 d.)
119e Lorris 1.236 d. (131e NPO 1.831 d.) 1e Arlon 82 d. (2e - 648 d./27e Prov. 5.724 d.)
181e Sens 1.418 d. (566e NPO 6.024 d.) 1e Heusden-Z. 258 d. (1e - 663 d./13e Prov. 11.363 d.)
207e Morlincourt 3.037 d. (322e NPO 5.643 d.) 1e Rethel 128 d. (8e - 1.441 d./31e Prov. 8.630 d.)
219e Troyes 1.627 d. (460e NPO 4.411 d.) 1e Bierges 207 d. (32e Prov. 4.386 d.)
244e Quievrain 3.958 d. (571e NPO 9.226 d.) 4e Heusden-Z. 853 d.
265e Weert 4.397 d. (681e Prov. 18.613 d.) 7e Gennep 945 d. (59e Prov. 17.295 d.)
300e Sittard 2.298 d. (692e Prov. 9.888 d.) 9e Weert 993 d. (460e Prov. 18.507 d.)
336e Duiven 3.326 d. (1015e Prov. 9.412 d.) 10e Chimay 464 d. (85e - 2.767 d./288e - 17.265 d.)
. 26e Deurne 1.004 d. (670e Prov. 17.128 d.)
. 27e Heusden-Z. 1.100 d. (866e - 16.314 d.)
. 39e Chimay 2.772 d. (125e Prov. 16.733 d.)
. 50e Duiven 1.381 d. (794e Prov. 9.528 d.)
. 2e Asduif Generaal Kort samenspel D 2019

Copyright©2017, A. G. Dijkstra, Jan Binneswei 47, 9294 KK Oudwoude